Kontakt

SKLEP

☎ : (32) 270 24 15

✉ : sklep@slaskiecentrumkomputerowe.pl

ADRES

Delkom Group Sp. z o.o.

44-100 Gliwice Dworcowa 20

Produkt dnia
Apple iPhone X 64 GB szary
Apple iPhone X 64 GB szary
2 197,00 zł
szt.
Lenovo

Historia marki Lenovo rozpoczęła się ponad trzydzieści lat temu od grupy jedenastu inżynierów w Chinach. Lenovo nieustannie opracowuje nowe technologie, dzięki którym świat staje się ciekawszy, a skomplikowane globalne problemy - łatwiejsze do rozwiązania.

Wizja Lenovo to tworzenie urządzeń osobistych, które zachęcają więcej osób do zakupu, kultury, do której więcej osób pragnie przynależeć, a także stabilnego przedsiębiorstwa, które cieszy się szacunkiem na całym świecie.

Nasza kultura

Wyjątkowa kultura We Are Lenovo przenika wszystkie aspekty naszej działalności. Chociaż powstaliśmy na Wschodzie, jesteśmy teraz naprawdę globalnym zespołem. Dzięki różnorodności potrafimy szybciej opracowywać pomysłowe innowacje i je doskonalić. Kultura Lenovo wyrasta z naszych podobieństw, a rozkwita dzięki różnicom, które sprawiają, że stajemy się lepsi, o ile nie najlepsi od samych siebie.

Innowacyjność nie jest elementem działalności Lenovo, lecz nieodłączną częścią naszego DNA. Nie tylko nas wyróżnia, ale też przenika wszystko, co robimy — od smartfona w Twojej kieszeni i żarówek w Twoim inteligentnym domu po serwery w Twoim centrum danych. I na tym wcale nie koniec.

Znaleziono produktów: 87

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl