Napisz do nas

Prezentacja produktów

Poradniki

Ciekawostki

O nas

Cloud dla InsERT NEXO 0
DelkomTech.cloud to platforma serwerowa, która pozwala na przeniesienie Twojego firmowego oprogramowania InsERT GT lub NEXO do chmury internetowej. Obecnie wiele firm staje przed dylematem wymiany urządzeń stacjonarnych jakimi są serwery ale może lepiej przenieść się do chmury i uzyskać dostęp z każdego miejsca?

 

 

czytaj całość »
Odsprzedaż licencji na oprogramowanie – czy jest LEGALNA ? 0
Kwestia sprzedawania „używanych” kluczy systemów operacyjnych zawsze budziła wiele kontrowersji. Choć producenci wolą, aby klienci zawsze kupowali nowe licencje, to z prawnego punktu widzenia odsprzedaż jest legalna. Problemem okazuje się jednak blokada regionalna.

Zdecydowana większość komputerów poleasingowych jest sprowadzana do Polski z zachodniej Europy, dla których licencja na system obejmuje tylko jedną opcję językową.

Można ją odsprzedać, ale użytkownik z naszego kraju nie będzie mógł uruchomić spolszczonej wersji. Nawet jeśli uda się to zrobić, jest duże prawdopodobieństwo, że system zostanie zablokowany przez producenta.

czytaj całość »
Windows 11 już jest! 0
Przedstawiamy Windows 11. Nowe środowisko Windows - ścisły kontakt z bliskimi osobami i swobodny dostęp do ulubionych treści. Dodatkowo przedstawimy kilka propozycji z naszego sklepu, które osobiście zostały przetestowane przez naszych specjalistów względem działania Windows 11 na starszych jednostkach.
czytaj całość »
Kim jesteśmy? 0
Nadszedł czas aby w skrócie przedstawić nas samych. Ludzi, którzy z pasją tworzą miejsce gdzie każdy użytkownik znajdzie dla siebie odpowiedni sprzęt komputerowy oraz wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo służą Wam radą i doświadczeniem od ponad 15 lat.
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl