Prezentacja produktów

Poradniki

Ciekawostki

O nas

Odsprzedaż licencji na oprogramowanie – czy jest LEGALNA ? 0
Kwestia sprzedawania „używanych” kluczy systemów operacyjnych zawsze budziła wiele kontrowersji. Choć producenci wolą, aby klienci zawsze kupowali nowe licencje, to z prawnego punktu widzenia odsprzedaż jest legalna. Problemem okazuje się jednak blokada regionalna.

Zdecydowana większość komputerów poleasingowych jest sprowadzana do Polski z zachodniej Europy, dla których licencja na system obejmuje tylko jedną opcję językową.

Można ją odsprzedać, ale użytkownik z naszego kraju nie będzie mógł uruchomić spolszczonej wersji. Nawet jeśli uda się to zrobić, jest duże prawdopodobieństwo, że system zostanie zablokowany przez producenta.

czytaj całość »
Windows 11 już jest! 0
Przedstawiamy Windows 11. Nowe środowisko Windows - ścisły kontakt z bliskimi osobami i swobodny dostęp do ulubionych treści. Dodatkowo przedstawimy kilka propozycji z naszego sklepu, które osobiście zostały przetestowane przez naszych specjalistów względem działania Windows 11 na starszych jednostkach.
czytaj całość »
Kim jesteśmy? 0
Nadszedł czas aby w skrócie przedstawić nas samych. Ludzi, którzy z pasją tworzą miejsce gdzie każdy użytkownik znajdzie dla siebie odpowiedni sprzęt komputerowy oraz wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo służą Wam radą i doświadczeniem od ponad 15 lat.
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl