Monitor Samsung C34H890WJUX Curved 34" LED IPS 3440 x 1440 UWQHD | HDMI | DisplayPort | USB-C
Kod produktu: 005502
Kod kreskowy: 3410420006402
Wystaw opinię o produkcie
Opis
Monitor do zadań biznesowych Samsung C34H890WJUX Curved
Zapomnij o dwóch monitorach
Jeden monitor dla dwóch komputerów
Zakrzywiona matryca
Kształt nowego monitora Samsung został stworzony w oparciu o okrąg o promieniu 1800 mm – najlepszym w swojej klasie i wyjątkowo wygodnym dla Twoich oczu zakrzywieniu.
Prestiżowy wygląd
Specyfikacja
- Stan Poleasingowy
- Model Samsung C34H890WJUX Curved
- Przekątna ekranu 34"
- Rozdzielczość ekranu 3440 x 1440 UWQHD
- Rodzaj matrycy IPS
- Przeznaczenie produktu Dla gracza
- Możliwość montażu na ścianie - VESA Tak
- Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Tak
- Regulacja wysokości (Height) Tak
- Obrotowy ekran (PIVOT) Nie
- Głośniki wbudowane Nie
- Kąt widzenia w pionie 178 stopni
- Kąt widzenia w poziomie 178 stopni
- Kontrast statyczny 3 000:1
- Jasność 300 cd/m²
- Czas reakcji 4 ms
- Liczba wyświetlanych kolorów 16,7 mln
- Częstotliwość odświeżania matrycy 100Hz
- Kable Brak kabli w zestawie. Możliwość dokupienia w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.
- Szerokość 812 mm
- Wysokość 539 mm (z podstawą)
- Głębokość 299 mm (z podstawą)