Monitor Samsung C34H890WJUX Curved 34" LED IPS 3440 x 1440 UWQHD | HDMI | DisplayPort | USB-C
Przejdź do sekcji Opinie
210-AZGT / UPDEL24L000SE05
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
Dostępność:
Towar niedostępny
Weź w leasing
Opis
Monitor do zadań biznesowych Samsung C34H890WJUX Curved
Zapomnij o dwóch monitorach
Jeden monitor dla dwóch komputerów
Zakrzywiona matryca
Kształt nowego monitora Samsung został stworzony w oparciu o okrąg o promieniu 1800 mm – najlepszym w swojej klasie i wyjątkowo wygodnym dla Twoich oczu zakrzywieniu.
Prestiżowy wygląd
Specyfikacja
  • Stan Poleasingowy
  • Model Samsung C34H890WJUX Curved
  • Przekątna ekranu 34"
  • Rozdzielczość ekranu 3440 x 1440 UWQHD
  • Rodzaj matrycy IPS
  • Przeznaczenie produktu Dla gracza
  • Możliwość montażu na ścianie - VESA Tak
  • Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Tak
  • Regulacja wysokości (Height) Tak
  • Obrotowy ekran (PIVOT) Nie
  • Głośniki wbudowane Nie
  • Kąt widzenia w pionie 178 stopni
  • Kąt widzenia w poziomie 178 stopni
  • Kontrast statyczny 3 000:1
  • Jasność 300 cd/m²
  • Czas reakcji 4 ms
  • Liczba wyświetlanych kolorów 16,7 mln
  • Częstotliwość odświeżania matrycy 100Hz
  • Kable Brak kabli w zestawie. Możliwość dokupienia w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.
  • Szerokość 812 mm
  • Wysokość 539 mm (z podstawą)
  • Głębokość 299 mm (z podstawą)