Prezentacja produktów

Poradniki

Ciekawostki

O nas

Zalety komputerów poleasingowych: Wysoka jakość w przystępnej cenie

0

Zakup sprzętu elektronicznego praktycznie zawsze wiąże się z szeregiem istotnych decyzji, które w mniejszym lub większym stopniu wpłyną na późniejszą radość z użytkowania. Jednym z takich wyborów jest to, czy zakupimy sprzęt nowy, czy raczej postawimy na komputer poleasingowy. Dziś skupimy się na zaletach tej drugiej opcji.

Laptop poleasingowy - dlaczego warto?

Zacznijmy od najbardziej oczywistej kwestii, czyli od ceny. Zakup komputera poleasingowego to znacznie mniejszy koszt - różnica względem nowych egzemplarzy to z reguły przynajmniej 15%, a w wielu przypadkach obniżki sięgają nawet połowy pierwotnej ceny. Działa tutaj podobny mechanizm, co na rynku motoryzacyjnym, gdy auto zaraz po wyjechaniu z salonu traci na wartości. Oczywiście im dłużej laptop jest użytkowany, tym większego spadku ceny możemy się spodziewać.

Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że niższa cena idzie tutaj w parze z dobrym stanem technicznym. Wszystkie komputery poleasingowe są poddawane gruntownym przeglądom, a w razie potrzeby dystrybutor dokonuje również wymiany poszczególnych podzespołów. Decydując się na laptop poleasingowy zyskujesz więc urządzenie sprawdzone i z pewnego źródła - jego historia użytkowania jest doskonale udokumentowana.

Ogromną korzyścią jest także sama klasa sprzętu. Komputery poleasingowe to najczęściej urządzenia z najwyższej półki biznesowej, które znajdują zastosowanie w firmach i korporacjach. Plusem jest tutaj wydajna konfiguracja oraz szereg rozwiązań optymalizacyjnych oraz software’owych, których próżno szukać w modelach standardowych. W naszej ofercie możesz liczyć na szeroki wybór egzemplarzy od wiodących producentów, jak choćby Dell, Lenovo, HP czy Fujitsu. Sprzęt klasy biznes kładzie ogromny nacisk na płynność działania oraz ogólną wydajność przy intensywnej eksploatacji. W kontekście codziennego użytkowania gwarantuje on lata komfortowej pracy.

Komputery poleasingowe - laptopy w atrakcyjnych cenach!

Jak widać zakup poleasingowego sprzętu niesie za sobą wiele korzyści. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty używanych laptopów - znajdziesz tam szeroki wybór modeli o różnej specyfikacji. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi doradcami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl