Prezentacja produktów

Poradniki

Ciekawostki

O nas

Wdrożenia Oprogramowania InsERT NEXO i GT

0

Obsługa oprogramowania InsERT

Prowadzenie nowoczesnego biznesu wymaga odpowiednich narzędzi - także (a może przede wszystkim) w przypadku przedsiębiorstw o znacznie mniejszej skali. Oprogramowanie wchodzące w skład zestawu InsERT nexo to zbiór funkcjonalnych i prostych w obsłudze aplikacji, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o interesy Twojej firmy. Ponad 900 tysięcy sprzedanych licencji w Polsce nie bierze się znikąd! Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego przedsiębiorstwa - możesz również liczyć na nasze wsparcie podczas instalacji oraz konfiguracji oprogramowania. Chcesz dowiedzieć się więcej w jaki sposób działamy? Sprawdź to na naszej stronie poświęconej wdrożeniom w firmach i opiece informatycznej: Opieka informatyczna i wdrożenia InsERT.

Czym jest InsERT nexo?

Mówiąc wprost, jest to zestaw specjalistycznych programów zaprojektowanych z myślą o efektywnym prowadzeniu przedsiębiorstwa. Aplikacje umożliwiają szeroko zakrojoną optymalizację działań, które składają się na codzienne funkcjonowanie Twojej firmy - w tym sprzedaży i obsługi magazynów, księgowości, a nawet zarządzania kadrą pracowników. W praktyce możesz liczyć na znaczne usprawnienie - a w niektórych przypadkach nawet automatyzację - procesów, które w analogowych warunkach stanowiłyby żmudny i czasochłonny obowiązek.
 
Dlaczego InsERT nexo to dobre rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Na pierwszy plan wysuwa się tutaj bogata funkcjonalność - o możliwościach poszczególnych programów wchodzących w skład zestawu opowiemy jednak nieco później. Niewątpliwą zaletą jest również duża elastyczność samych aplikacji. Intuicyjny interfejs sprawia, że wszystkie funkcje zawsze są na wyciągnięcie ręki, co jest niezwykle istotne w codziennej pracy - tutaj warto wspomnieć chociażby o możliwościach kontroli i weryfikacji danych, a także dostosowywania widoku użytkownika. Nie bez znaczenia jest także szeroko zakrojona integracja aplikacji, która znacznie ułatwia prace w tym środowisku.
 
Z uwagi na prostą obsługę i wsparcie w automatyzacji procesów, oprogramowanie InsERT nexo stanowi doskonałe rozwiązanie dla niewielkich i średnich przedsiębiorstw, których struktura nie jest tak rozbudowana, jak w przypadku korporacji. Aplikacje dostępne w ramach pakietu to również efektywny sposób na implementację modelu zdalnej pracy - dzięki temu Twoja firma może z powodzeniem funkcjonować nawet, gdy pracownicy są w domu.

Poznaj możliwości InsERT nexo!

Pakiet nowoczesnych aplikacji firmowych dostępnych pod szyldem InsERT pomoże Ci w wielu obszarach Twojej działalności. Aplikacje takie jak Subiekt czy też Gestor nexo zoptymalizują proces sprzedaży oraz relacje z kontrahentami. Pierwsza z nich pozwala na obsługę wszystkich rodzajów dokumentów handlowych, zarządzanie stanem magazynowym, przetwarzanie zamówień czy też wykonywanie operacji bankowych i tworzenie raportów. Gestor to z kolei narzędzie do prowadzenia ewidencji klientów oraz usprawnienia komunikacji.
 
W ramach pakietu oprogramowania InsERT nexo nie mogło zabraknąć również aplikacji księgowych. Rachmistrz to skutecznie narzędzie umożliwiające prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, wzbogacone o szereg funkcji ułatwiających prowadzenie księgowości w wydaniu uproszczonym. Rewizor to natomiast program zaprojektowany z myślą o bardziej zaawansowanych operacjach, łącznie z zarządzaniem planami kont, dekretacjami czy też wystawianiem deklaracji skarbowych.
 
InsERT to również wsparcie dla działu kadr - Gratyfikator nexo wspomaga obsługę procesów kadrowo-płacowych na każdym etapie. Program umożliwia prowadzenie kompleksowej ewidencji pracowników, sporządzanie umów, obsługę wynagrodzeń, kontrolę czasu pracy czy też komunikację za pośrednictwem Portalu Pracownika.

Postaw na InsERT nexo - pomożemy Ci w instalacji i konfiguracji oprogramowania!

W naszej gestii leży kompleksowe wdrożenie oprogramowania w środowisku sieciowym Twojej firmy - możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie implementacji, już od zakupu licencji. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą natomiast zdecydować się na wersję InsERT nexo PRO, która zawiera rozszerzone wersje poszczególnych aplikacji. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!
 

Wdrożenia Subiekt GT, NEXO / NEXO PRO

Jako autoryzowany partner firmy InsERT oferujemy profesjonalne wdrożenia programów z Linii GT oraz NEXO

  • Subiekt GT
  • Rewizor GT
  • Gratyfikant GT
  • Rachmistrz GT
  • Gestor GT
  • Subiekt NEXO / NEXO PRO
  • Rachmistrz NEXO / NEXO PRO
  • Rewizor NEXO / NEXO PRO
  • Gratyfikant NEXO / NEXO PRO
  • Gestor NEXO / NEXO PRO

Na czym polega profesjonalne wdrożenie oprogramowania?

Profesjonalne wdrożenie oprogramowania rozpoczyna się od analizy potrzeb klienta, następnie wybierane jest optymalne rozwiązanie. Dopiero kolejny etapem jest zakup niezbędnych licencji np. InsERT GT lub NEXO.

Konsultant z naszej firmy przeprowadzi odpowiednią konfigurację wdrażanego oprogramowania. Zostanie także wybrany sprzęt oraz oprogramowanie serwerowe niezbędne do niezawodnej pracy wybranego rozwiązania. W ramach wdrożenia zaproponujemy usługi instalacji oraz administracji serwerem.

Kolejnymi etapami mogą być np.

- migracja obecnych danych posiadanych przez klienta (kartoteki towarowe), kartoteki klientów

Ostatnim etapem wdrożenia jest przeprowadzenie szkolenia pracowników, które ma na celu nauczenie poprawnych nawyków i sprawnego korzystania z wdrażanej aplikacji.

Realizowaliśmy import danych do Subiekta GT, Rewizora GT, Rachmistrza GT z dowolnego innego systemu!

Prezentacja systemu Subiekt nexo

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl