Prezentacja produktów

Poradniki

Ciekawostki

O nas

Kim jesteśmy?

0

Informacje o sklepie

ŚląskieCentrumKomputerowe.pl Komputery poleasingowe. Śmiało moglibyśmy napisać, że jesteśmy liderami na rynku komputerów poleasingowych klasy biznesowej, ale może nie nam to osądzać. Możemy natomiast pochwalić się wyjątkowo długim stażem, ponieważ w tym roku obchodzimy 15-sto lecie firmy. W swoich działaniach i w budowaniu naszej firmy kierujemy się wiedzą oraz pasją z którą przychodzimy do Was każdego dnia. Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy nieomylni. Jednak staramy się każdego dnia słuchać ludzi, być coraz lepszymi i bardziej konkurencyjnymi.

Kim więc jesteśmy? Najprościej w świecie możemy napisać, że jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, którzy codziennie doszkalają swoje umiejętności, przychodzą do pracy z uśmiechem i mnóstwem energii. W naszej firmie nie liczy się wiek, nie liczą się bariery, nie liczy się nic, bo mamy siebie i mamy Was. Z naszej strony otrzymacie zawsze dużo pozytywnej energii, profesjonalne podejście do każdego klienta w sposób indywidualny oraz wsparcie nie tylko podczas zakupów ale również po ich zakończeniu. Jeśli masz jakikolwiek problem z posiadanym już sprzętem, niekoniecznie zakupionym u nas, możesz śmiało wejść do naszej firmy i powiedzieć co się dzieje, a nasi fachowcy postarają się pomóc. Nie bój się, że Cię naciągniemy i obiecamy, że z malucha zrobimy mercedesa naklejając mu znaczek na maskę. W sytuacji bez wyjścia wspólnie z Tobą znajdziemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Po krótkim wprowadzeniu zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami z rodziny: Apple, Dell, HP, Lenovo i wielu innych. Na naszej stronie internetowej znajdziecie nie tylko produkty poleasingowe ale również nowe. Bo czym byłby komputer bez monitora, myszki czy klawiatury? A raczej nikt z nas nie chciałby pracować na wcześniej używanych akcesoriach. Posiadamy bardzo szeroką ofertę sprzętu z przeznaczeniem do użytku domowego i biurowego. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje mocniejszego sprzętu do gier,, grafiki czy precyzyjnej obróbki filmu, ściągniemy odpowiednie komponenty i złożymy Wasz wymarzony sprzęt. Jeżeli nie wiecie od czego zacząć, zachęcamy do skorzystania z naszego czatu, który jest dla Was aktywny w godzinach otwarcia sklepu, nasi specjaliści podpowiedzą jaki sprzęt komputerowy będzie dla Was odpowiedni. Nie ma nas na czacie, nic straconego, pozostaw adres e-mail, napisz w skrócie o co chodzi a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym. Możesz również zamówić rozmowę telefoniczną z naszymi pracownikami dzięki widgetowi ContactLeader

 Skoro już się znamy, zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu. Wpadnijcie osobiście, zobaczcie sprzęt na żywo abyście nie mieli wątpliwości, że jest najwyższej klasy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl